Markę BombShape stworzyłam z myślą o kobietach, które stawiają na wygodę, a jednocześnie chcą czuć się pewnie i podkreślać swoje atuty. Tutaj każdy szczegół jest dobrze przemyślany, a krój i materiał odpowiednio dobrany do przeznaczenia danego produktu.

Nie ma tu miejsca na niski stan, sztywny materiał czy ubrania na jedną okazję - ma być funkcjonalnie i efektownie, po to aby każda z Was mogła przez cały dzień czuć się komfortowo i kobieco. Dres nie oznacza już zakrywania sylwetki, a wręcz przeciwnie- może wydobyć i podkreślić to nad czym ciężko pracujemy i z czego jesteśmy dumne.

Postawiłam na bardzo elastyczne materiały, które będą "pracować" na ciele zamiast zniekształcać to, co chciałybyśmy uwydatnić. Ubrania szyte są w Polsce. Wszystkie zaprojektowane są tak aby podkreślać atrybuty kobiecości i wydobywać pożądany, chyba przez większość z nas, kształt klepsydry. Mocne i szerokie ściągacze skutecznie akcentują talię, a dzięki umieszczeniu ich na odpowiedniej wysokości - spodenki i spódnice nie będą przesuwać się ku górze i przez cały czas pozostaną na swoim miejscu.

Moja marka to także symbol spełniania marzeń i odwagi by robić, to co się kocha. Dlatego życzę Wam, żebyście tak samo odnalazły własna drogę i pozostały przy tym wytrwałe, nawet jeśli wszyscy dookoła myślą inaczej.

Mam nadzieję, że wszystkie produkty spełnią Wasze oczekiwania, a jeśli nie to czekam na wszelkie uwagi i wskazówki, po to abym ja mogła być coraz lepsza w tym co robię, a Wy zadowolone z efektów mojej pracy i z szafą pełną ubrań, które pomogą Wam wydobyć pewność siebie i motywację do dalszych działań.

Monika